skočit na navigaci | skočit na obsah


not logged in
Login
选择语言: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

里多枚舍.
fotografie: 往前 | 往下

里多枚舍 - 活动

Recommended events

(Johana Pulgretová: Kresby a malby)

Monday 11/20/2016  - Tuesday 1/30/2017

(Litomyšl)

(Vincenc Bittner: Království přírody)

(Vincenc Bittner: Království přírody)

Saturday 12/2/2016  - Sunday 2/4/2017

At the Knights' House - gallery (Litomyšl)

(Zimní radovánky v muzeu)

(Zimní radovánky v muzeu)

Tuesday 12/12/2016  - Sunday 3/4/2017

Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)

(Chytrý kvíz)

Tuesday 9/6/2016 17:00 - 9/6/2016
Tuesday 9/13/2016 17:00 - 9/13/2016
Tuesday 9/20/2016 17:00 - 9/20/2016
Tuesday 9/27/2016 17:00 - 9/27/2016
Tuesday 10/4/2016 17:00 - 10/4/2016
Tuesday 10/11/2016 17:00 - 10/11/2016
Tuesday 10/18/2016 17:00 - 10/18/2016
Monday 10/24/2016 17:00 - 10/24/2016
Tuesday 11/1/2016 18:00 - 11/1/2016
Wednesday 11/9/2016 18:00 - 11/9/2016
Wednesday 11/16/2016 18:00 - 11/16/2016
Wednesday 11/23/2016 18:00
Tuesday 11/29/2016 18:00 - 11/29/2016
Tuesday 12/6/2016 18:00 - 12/6/2016
Tuesday 12/13/2016 18:00
Tuesday 12/20/2016 18:00 - 12/20/2016
Friday 1/20/2017 18:00 - 1/20/2017

Music Club Kotelna (Litomyšl)

Event search

(Patchwork voní barvami)

Sunday 11/5/2016  - 1/21/2017

Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)

(Johana Pulgretová: Kresby a malby)

Monday 11/20/2016  - Tuesday 1/30/2017

(Litomyšl)

(Výstava betlémů)

Sunday 11/26/2016  - Thursday 2/1/2017

Czechoslovak Hussite Church (Litomyšl)

(Vincenc Bittner: Království přírody)

(Vincenc Bittner: Království přírody)

Saturday 12/2/2016  - Sunday 2/4/2017

At the Knights' House - gallery (Litomyšl)

(Stanislav Bubeníček: Litomyšlský fotograf, spisovatel a humorista)

Tuesday 12/5/2016  - Sunday 1/21/2017

Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)

(Zimní radovánky v muzeu)

(Zimní radovánky v muzeu)

Tuesday 12/12/2016  - Sunday 3/4/2017

Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)

(Pravda o syrové stravě)

(Pravda o syrové stravě)

Saturday 11/26/2016 16:00
Sunday 12/11/2016 16:00
Wednesday 1/18/2017 16:00

Centre Spontanea (Litomyšl)

(Týden modliteb za jednotu křesťanů s promluvou Zdeňka Macha)

Wednesday 1/18/2017 17:00

Evangelical church (Litomyšl)

(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Spartak Polička)

(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Spartak Polička)

Wednesday 11/2/2016 17:30
Wednesday 1/18/2017 17:30

Ice stadium (Litomyšl)

(Rum's workshop v Malém Světě)

Wednesday 1/18/2017 18:00 - 1/18/2017

(Litomyšl)

(Inkarnace)

Wednesday 1/18/2017 18:30

Sokol Cinema (Litomyšl)

(První schůzka Kroužku Jihočechů v novém roce)

Thursday 1/19/2017 16:00

(Litomyšl)

(Židovské svátky)

Thursday 1/19/2017 17:00

Hotel Zlatá Hvězda (Litomyšl)

(Týden modliteb za jednotu křesťanů s promluvou Václava Hurta)

Thursday 1/19/2017 17:00

Czechoslovak Hussite Church (Litomyšl)

(Týden modliteb za jednotu křesťanů s promluvou Čestmíra Šťovíčka)

Friday 1/20/2017 17:00

(Litomyšl)

(Loona dance)

(Loona dance)

Friday 1/20/2017 18:00

Centre Spontanea (Litomyšl)

(Chytrý kvíz)

Tuesday 9/6/2016 17:00 - 9/6/2016
Tuesday 9/13/2016 17:00 - 9/13/2016
Tuesday 9/20/2016 17:00 - 9/20/2016
Tuesday 9/27/2016 17:00 - 9/27/2016
Tuesday 10/4/2016 17:00 - 10/4/2016
Tuesday 10/11/2016 17:00 - 10/11/2016
Tuesday 10/18/2016 17:00 - 10/18/2016
Monday 10/24/2016 17:00 - 10/24/2016
Tuesday 11/1/2016 18:00 - 11/1/2016
Wednesday 11/9/2016 18:00 - 11/9/2016
Wednesday 11/16/2016 18:00 - 11/16/2016
Wednesday 11/23/2016 18:00
Tuesday 11/29/2016 18:00 - 11/29/2016
Tuesday 12/6/2016 18:00 - 12/6/2016
Tuesday 12/13/2016 18:00
Tuesday 12/20/2016 18:00 - 12/20/2016
Friday 1/20/2017 18:00 - 1/20/2017

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(xXx: Návrat Xandera Cage)

Thursday 1/19/2017 18:30
Friday 1/20/2017 18:30

Sokol Cinema (Litomyšl)

(Ples SZaTŠ Litomyšl)

Friday 1/20/2017 18:30

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Dance párty)

(Dance párty)

Saturday 7/9/2016 20:00 - Sunday 7/10/2016 0:00
Friday 1/20/2017 20:00 - Saturday 1/21/2017 1:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Jiskra Heřmanův Městec OP minižactva U13)

Saturday 1/21/2017 8:00
Saturday 1/21/2017 9:30

Municipal Sports Hall (Litomyšl)

(Pasažéři ve 3D)

Saturday 1/21/2017 18:30

Sokol Cinema (Litomyšl)

(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl B vs. Adfors Basket Litomyšl A)

Sunday 1/22/2017 8:00
Sunday 1/22/2017 9:30

(Litomyšl)

(Zvěřinové hody)

(Zvěřinové hody)

Saturday 1/21/2017 10:00
Sunday 1/22/2017 10:00

(Litomyšl)

(Divoké vlny 2)

Saturday 1/21/2017 16:00
Sunday 1/22/2017 16:00

Sokol Cinema (Litomyšl)

(Pasažéři)

Sunday 1/22/2017 18:30

Sokol Cinema (Litomyšl)

(Sebeléčba pomocí gastroterapie aneb léčba jídlem)

(Sebeléčba pomocí gastroterapie aneb léčba jídlem)

Monday 1/23/2017 16:00

Litomyšl family centre (Litomyšl)

(Jak si sestavit rodokmen)

Monday 1/23/2017 16:00 - 1/23/2017

(Litomyšl)

(Týden modliteb za jednotu křesťanů promluvou Štěpána Kláska)

Monday 1/23/2017 17:00

Litomyšl

(Týden modliteb za jednotu křesťanů s promluvou Daniela Kvasničky)

Tuesday 1/24/2017 17:00

Czechoslovak Hussite Church (Litomyšl)

(Jiří Kolbaba: Ostrov Bali, můj druhý domov)

Tuesday 1/24/2017 18:00

Chateau rise (Litomyšl)

(Alikvótní zpěv)

(Alikvótní zpěv)

Wednesday 1/25/2017 16:00

Centre Spontanea (Litomyšl)

(Malta a severozápadní Holandsko)

Wednesday 1/25/2017 16:00

Czechoslovak Hussite Church (Litomyšl)

(Středeční turnaj ve stolním fotbálku)

Wednesday 1/25/2017 17:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Chotěboř)

Sunday 10/9/2016 15:00
Wednesday 1/25/2017 17:30

Ice stadium (Litomyšl)

(TaRytmika)

Wednesday 1/25/2017 17:45

Centre Spontanea (Litomyšl)

(Knižní čtvrtek ve středu: Literární kvíz)

Wednesday 1/25/2017 18:00

(Litomyšl)

(Pod rouškou noci)

Tuesday 1/24/2017 18:30
Wednesday 1/25/2017 18:30

Sokol Cinema (Litomyšl)

(Falun Gong)

Thursday 1/26/2017 16:00

Centre Spontanea (Litomyšl)

(První večer s galerií)

Thursday 1/26/2017 16:00 - 1/26/2017

At the Knights' House - gallery (Litomyšl)

(Novolunní meditační setkání)

Friday 1/27/2017 17:00

Centre Spontanea (Litomyšl)

(Ples SŠ Trading centre)

(Ples SŠ Trading centre)

Friday 1/27/2017 18:30

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Spojenci)

Thursday 1/26/2017 18:30
Friday 1/27/2017 18:30

Sokol Cinema (Litomyšl)

(Party time!)

Friday 1/27/2017 20:00 - Saturday 1/28/2017 1:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Konstelační seminář)

(Konstelační seminář)

Saturday 1/28/2017 8:00

Centre Spontanea (Litomyšl)

(2. ples Kotelny)

Saturday 1/28/2017 18:00 - Sunday 1/29/2017 1:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Resident Evil: Poslední kapitola ve 3D)

Saturday 1/28/2017 18:30

Sokol Cinema (Litomyšl)

(Jezdecké soustředění)

Sunday 1/8/2017 7:30
Sunday 1/15/2017 7:30
Sunday 1/22/2017 7:30
Sunday 1/29/2017 7:30

(Litomyšl)

(Anděl Páně 2)

Saturday 12/3/2016 16:00
Sunday 12/4/2016 16:00
Friday 12/30/2016 9:00
Friday 12/30/2016 14:00
Friday 12/30/2016 16:00
Friday 12/30/2016 18:30
Saturday 1/28/2017 16:00
Sunday 1/29/2017 16:00

Sokol Cinema (Litomyšl)

(Resident Evil: Poslední kapitola)

Sunday 1/29/2017 18:30

Sokol Cinema (Litomyšl)

(Rozpolcený)

Tuesday 1/31/2017 18:30

Sokol Cinema (Litomyšl)

(Astroporadna)

Thursday 2/2/2017 8:00

Smetanovo náměstí (Litomyšl)

(Kurz tance a společenské výchovy)

Tuesday 1/17/2017 18:00
Thursday 1/19/2017 18:00
Tuesday 1/24/2017 18:00
Thursday 1/26/2017 18:00
Tuesday 1/31/2017 18:00
Thursday 2/2/2017 18:00

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Ivan Mládek & Banjo Band)

Friday 2/3/2017 19:00 - Saturday 2/4/2017 1:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Biotronika a práce s kyvadlem)

Saturday 2/3/2017  - Sunday 2/4/2017

Centre Spontanea (Litomyšl)

(Česko-slovenský plesový večer)

Saturday 2/3/2017

Inn (Litomyšl)

(Vernisáž výstavy Imaginárium v Litomyšli)

Saturday 2/4/2017 13:00

Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)

(Imaginárium v Litomyšli)

Sunday 2/4/2017  - 9/2/2017

Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)

(Království přírody Vincence Bittnera)

Sunday 12/18/2016 14:00
Thursday 1/26/2017 16:30
Sunday 2/5/2017 14:00

At the Knights' House - gallery (Litomyšl)

(Ples SZaTŠ Litomyšl)

Friday 2/10/2017 18:30

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Akustický koncert Jakuba Drymla při svíčkách)

(Akustický koncert Jakuba Drymla při svíčkách)

Saturday 2/11/2017 18:00 - 2/11/2017

(Litomyšl)

(Staré Pušky + Upside Down!cz)

Friday 2/17/2017 19:00 - Saturday 2/18/2017 1:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(50. Hry bez katastru)

(50. Hry bez katastru)

Saturday 2/18/2017 9:00

U Plovárny (Litomyšl)

(Divadelní společnost Jožina Janouška)

Saturday 1/14/2017 18:30
Saturday 1/28/2017 18:30
Saturday 2/11/2017 18:30
Saturday 2/18/2017 18:30

(Litomyšl)

(We all love 80´s & 90´s)

(We all love 80´s & 90´s)

Saturday 2/18/2017 19:00

(Litomyšl)

(Nakopněte svoji školu)

(Nakopněte svoji školu)

Monday 2/19/2017  - Tuesday 2/20/2017

Chateau rise (Litomyšl)

(Antonín Dvořák – Biblické písně)

(Antonín Dvořák – Biblické písně)

Monday 2/20/2017 18:30

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Litomyšlská Univerzita 3. věku - Zdravá strava)

Thursday 2/23/2017 13:30 - 2/23/2017

Chateau rise (Litomyšl)

(UDG + Ovoce, Trocha Klidu - Litomyšl)

(UDG + Ovoce, Trocha Klidu - Litomyšl)

Friday 2/24/2017 19:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(H.R.G. ples v opeře)

(H.R.G. ples v opeře)

Saturday 2/25/2017 19:00

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Společenský ples A-klubu)

Saturday 2/25/2017 19:00

Inn (Litomyšl)

(LiStOVáNí: Smrt Zajdy Munroa)

Tuesday 2/28/2017 17:00 - 2/28/2017

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Ples SZaTŠ Litomyšl)

Friday 3/3/2017 18:30

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Hard Burger level 10)

Friday 3/3/2017 19:00 - Saturday 3/4/2017 0:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Zpíváme a tančíme s Míšou - Minidoskotéka v Cirkuse)

(Zpíváme a tančíme s Míšou - Minidoskotéka v Cirkuse)

Sunday 3/5/2017 14:00

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Trénování paměti pro seniory - Pokročilí senioři II)

Wednesday 1/18/2017 8:45
Wednesday 1/25/2017 8:45
Wednesday 2/1/2017 8:45
Wednesday 2/8/2017 8:45
Wednesday 2/15/2017 8:45
Wednesday 2/22/2017 8:45
Wednesday 3/1/2017 8:45
Wednesday 3/8/2017 8:45

(Litomyšl)

(Mucha + Ty Syčáci)

Friday 3/10/2017 19:00 - Saturday 3/11/2017 1:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Zuzana Stirská slaví 155. výročí založení Vlastimilu)

(Zuzana Stirská slaví 155. výročí založení Vlastimilu)

Wednesday 3/15/2017 18:30

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Dukla Vozovna + Dědovy blechy)

Friday 2/20/2015 19:00
Friday 3/17/2017 19:00 - Saturday 3/18/2017 1:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Josefovská diskotéka 70. – 90. let)

(Josefovská diskotéka 70. – 90. let)

Saturday 3/19/2016 20:00
Saturday 3/18/2017 20:00 - Sunday 3/19/2017 1:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Vypsaná fixa)

Friday 3/24/2017 19:00 - Saturday 3/25/2017 1:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Litomyšlská dvanáctka)

Saturday 3/24/2017

Litomyšl

(Benefiční dobový ples)

(Benefiční dobový ples)

Saturday 3/24/2017

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Turnaj ve stolním fotbálku O Pána vesmíru 2017)

Saturday 3/25/2017 8:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Noc s Andersenem)

Friday 3/30/2017

(Litomyšl)

(Portless)

Friday 3/31/2017 18:00 - Saturday 4/1/2017 0:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Zrní)

Saturday 4/1/2017 18:00 - Sunday 4/2/2017 0:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(V objetí jarní renesance)

(V objetí jarní renesance)

Saturday 3/31/2017
Sunday 4/1/2017

Litomyšl Chateau (Litomyšl)

(F. R. Čech: Dívčí válka)

Tuesday 4/4/2017 17:00

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Horkýže Slíže)

Friday 4/7/2017 18:00 - Saturday 4/8/2017 0:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Bass4you vol. 2 with Dj SUKI (Let it Roll))

Saturday 4/8/2017 19:00 - Sunday 4/9/2017 3:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Velikonoce ve sklepení)

(Velikonoce ve sklepení)

Friday 4/13/2017  - Monday 4/16/2017

Suites at Litomyšl Castle (Litomyšl)

(AC/DC Czech revival)

Friday 4/14/2017 18:00 - Saturday 4/15/2017 0:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Světíme živé zvony)

Sunday 4/15/2017

Piarist Church of the Discovery of the Holy Cross and Piarist college (Litomyšl)

(Priessnitz)

Friday 4/21/2017 18:00 - Saturday 4/22/2017 0:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Otevřené manželství)

Saturday 4/22/2017 17:00

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Houpací koně)

Saturday 4/22/2017 18:00 - Sunday 4/23/2017 0:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Litomyšlský symfonický orchestr)

(Litomyšlský symfonický orchestr)

Wednesday 4/26/2017 17:30

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Zahájení 6. litomyšlské lázeňské sezóny)

(Zahájení 6. litomyšlské lázeňské sezóny)

Thursday 4/26/2017  - Sunday 4/29/2017

Litomyšl

(Silent Echo)

Friday 4/28/2017 18:00 - Saturday 4/29/2017 0:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Lázeňská afterpárty)

Saturday 4/30/2016 20:00
Saturday 4/29/2017 20:00 - Sunday 4/30/2017 0:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Slavíme 25 let městských lesů)

Sunday 4/29/2017

U Plovárny (Litomyšl)

(Punk v Kotli 2)

Friday 5/5/2017 17:00 - 5/5/2017

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Oldies párty 60.-90. let)

Saturday 4/2/2016 19:00
Saturday 11/5/2016 20:00
Saturday 2/4/2017 20:00 - Sunday 2/5/2017 1:00
Saturday 3/4/2017 20:00 - Sunday 3/5/2017 1:00
Saturday 5/6/2017 19:00 - Sunday 5/7/2017 0:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Guitar4mation)

(Guitar4mation)

Monday 5/15/2017 17:30

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Gastronomické slavnosti Magdaleny Dobromily Rettigové)

(Gastronomické slavnosti Magdaleny Dobromily Rettigové)

Saturday 5/19/2017  - Sunday 5/20/2017

Litomyšl

(Diskotéka 70. až 90. let)

(Diskotéka 70. až 90. let)

Saturday 11/19/2016 20:00
Saturday 1/21/2017 20:00 - Sunday 1/22/2017 1:00
Saturday 2/18/2017 20:00 - Sunday 2/19/2017 1:00
Saturday 4/15/2017 19:00 - Sunday 4/16/2017 0:00
Saturday 5/20/2017 19:00 - Sunday 5/21/2017 0:00

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Opera pod májovým nebem)

(Opera pod májovým nebem)

Saturday 5/26/2017

Smetanovo náměstí (Litomyšl)

(Litomyšlská muzejní noc)

Saturday 6/2/2017

Litomyšl

(Z Váchalova rodinného alba)

Saturday 6/2/2017  - Sunday 9/2/2017

Portmoneum - museum (Litomyšl)

(Michal Horáček - Na cestě)

(Michal Horáček - Na cestě)

Saturday 6/3/2017 17:30

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Noc kostelů)

(Noc kostelů)

Friday 6/8/2017

Litomyšl

(Mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl 2017)

(Mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl 2017)

Friday 6/15/2017  - Thursday 7/5/2017

Litomyšl

(Malířka Lííída Jandová)

(Malířka Lííída Jandová)

Sunday 6/17/2017  - 9/9/2017

At the Knights' House - gallery (Litomyšl)

(Starodávný jarmark)

(Starodávný jarmark)

Saturday 6/24/2017 6:00 - 6/24/2017

Smetanovo náměstí (Litomyšl)

(Mezinárodní interpretační kurzy a Setkání přátel komorní hudby)

(Mezinárodní interpretační kurzy a Setkání přátel komorní hudby)

Thursday 7/5/2017  - Saturday 7/14/2017

Litomyšl

(Středa, hudby Vám třeba)

(Středa, hudby Vám třeba)

Wednesday 7/12/2017 17:30

Smetana House Litomyšl (Litomyšl)

(Mezinárodní houslové kurzy)

(Mezinárodní houslové kurzy)

Sunday 7/22/2017  - 8/12/2017

Bedřich Smetana Elementary Arts Schools (Litomyšl)

(Letní orchestr mladých)

(Letní orchestr mladých)

Saturday 8/11/2017  - Sunday 8/19/2017

Litomyšl

(Litomyšlské dny barokní tradice)

(Litomyšlské dny barokní tradice)

Sunday 8/12/2017  - 8/19/2017

Litomyšl

(Mladá Smetanova Litomyšl)

Friday 9/21/2017  - Sunday 9/23/2017

Litomyšl

(Starodávný jarmark)

(Starodávný jarmark)

Saturday 9/23/2017 6:00 - 9/23/2017

Smetanovo náměstí (Litomyšl)

(ArchiMyšl 2017)

(ArchiMyšl 2017)

Friday 9/28/2017  - Monday 10/1/2017

Litomyšl

(Mezinárodní festival outdoorových filmů)

(Mezinárodní festival outdoorových filmů)

Sunday 11/4/2017  - Tuesday 11/6/2017

Music Club Kotelna (Litomyšl)

(Rozsvícení vánočního stromu)

(Rozsvícení vánočního stromu)

Sunday 11/26/2017 16:00

Chateau rise (Litomyšl)

(Zámecké sklepení v moci pekelné)

(Zámecké sklepení v moci pekelné)

Saturday 12/1/2017  - Tuesday 12/4/2017

Suites at Litomyšl Castle (Litomyšl)

(Andělské adventní neděle)

(Andělské adventní neděle)

Sunday 11/25/2017
Sunday 12/2/2017
Sunday 12/9/2017
Sunday 12/16/2017

Chateau rise (Litomyšl)

(Dětský silvestrovský ohňostroj)

(Dětský silvestrovský ohňostroj)

Sunday 12/31/2017 17:00

Smetanovo náměstí (Litomyšl)

搜索记录: 128

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 38 times