skočit na navigaci | skočit na obsah


not logged in
Login
选择语言: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

布尔诺.
fotografie: 往前 | 往下

布尔诺 - 活动

Recommended events

(Pocta Shakespearovi)

Tuesday 8/8/2017 18:30
Wednesday 8/9/2017 18:30

Špilberk - castle and museum (Brno)

(Setkání flašinetářů z Evropy v Brně)

Monday 8/14/2017 12:00
Tuesday 8/15/2017 12:00

náměstí Svobody (Brno)

Event search

(Království Benin: Bronzy zkropené krví)

Friday 4/13/2017  - Sunday 10/21/2017

Palace of the Nobility (Brno)

(Venuše - Fotografie Jindřicha Štreita)

Friday 4/27/2017  - Sunday 9/30/2017

Palace of the Nobility (Brno)

(Džadoňova vila)

Friday 4/27/2017  - Sunday 10/28/2017

Jurkovič Villa (Brno)

(Tajemná Indonésie - Nová Guinea)

(Tajemná Indonésie - Nová Guinea)

Tuesday 5/29/2017  - Saturday 9/29/2017

Labyrinth below the Green Market (Brno)

(Stavba jako Brno)

Thursday 5/31/2017  - Sunday 12/30/2017

Špilberk - castle and museum (Brno)

(Krysáci)

Wednesday 6/6/2017  - Sunday 8/26/2017

Špilberk - castle and museum (Brno)

(Africké dobrodružství)

(Africké dobrodružství)

Saturday 6/30/2017  - Thursday 8/30/2017

VIDA! Science Centre - Science amusement park (Brno)

(Jiřina Žertová - Vrstvení)

Thursday 7/12/2017  - Sunday 9/2/2017

Špilberk - castle and museum (Brno)

(Tuniské dědictví UNESCO)

(Tuniské dědictví UNESCO)

Tuesday 7/31/2017  - Sunday 8/26/2017

Löw-Beer Villa (Brno)

(MHF Špilberk: Uherské tance)

(MHF Špilberk: Uherské tance)

Friday 8/18/2017 18:00

Špilberk - castle and museum (Brno)

(Motoráčkem za permoníky)

Saturday 5/19/2017
Saturday 6/9/2017
Saturday 7/7/2017
Saturday 7/21/2017
Saturday 8/4/2017
Saturday 8/18/2017

Brno hl.n. (Brno), Zastávka u Brna (Zastávka)

(Setkání na statku)

(Setkání na statku)

Saturday 8/19/2017 8:00

(Brno)

(Vysavač)

Saturday 8/19/2017 18:00

Bishop Manor-house - museum (Brno)

(Celebrity)

Sunday 8/20/2017 18:00

Bishop Manor-house - museum (Brno)

(Vyrob si leporelo)

(Vyrob si leporelo)

Monday 8/21/2017 8:00 - 8/21/2017

Kulturárium Café (Brno)

(4 sestry)

Monday 8/21/2017 18:00

Bishop Manor-house - museum (Brno)

(MHF Špilberk: Kinokoncert II: Koncert ze Schönbrunnu 2016)

(MHF Špilberk: Kinokoncert II: Koncert ze Schönbrunnu 2016)

Monday 8/21/2017 18:30

Špilberk - castle and museum (Brno)

(Lordi)

Tuesday 8/22/2017 18:00

Bishop Manor-house - museum (Brno)

(Starí majstri)

Wednesday 8/23/2017 18:00

Bishop Manor-house - museum (Brno)

(MHF Špilberk: Babí jar)

(MHF Špilberk: Babí jar)

Wednesday 8/23/2017 18:00

Špilberk - castle and museum (Brno)

(Jana Uriel Kratochvílová a Illuminati.ca)

Thursday 8/24/2017 18:00

(Brno)

(Divadelni kontejner 2017)

Friday 8/24/2017  - Sunday 9/2/2017

Středova (Brno)

(Žlutý pes)

Friday 8/25/2017 18:00

(Brno)

(MHF Špilberk: Spielberg na Špilberku)

(MHF Špilberk: Spielberg na Špilberku)

Friday 8/25/2017 18:00

Špilberk - castle and museum (Brno)

(Hradozámecká noc ve vile Löw-Beer: Hvězdy, které nehasnou)

(Hradozámecká noc ve vile Löw-Beer: Hvězdy, které nehasnou)

Saturday 8/25/2017

Löw-Beer Villa (Brno)

(Hradozámecká noc v Jurkovičově vile)

Saturday 8/25/2017

Jurkovič Villa (Brno)

(Mariánské léto Brno)

Saturday 8/27/2016 8:00
Saturday 8/26/2017 8:00

Marian Valley (Brno)

(FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha)

Wednesday 5/11/2016 16:15
Saturday 8/26/2017 15:00

Stadion FC Zbrojovka Brno (Brno)

(Ivan Mládek a Banjo band)

Saturday 8/26/2017 18:00

(Brno)

(Radek Kratina - Konstanty a proměnné)

Thursday 8/30/2017  - Sunday 10/14/2017

Špilberk - castle and museum (Brno)

(HC Kometa Brno - Kalpa Kuopio)

Thursday 8/31/2017 16:00

Kajot Arena (Brno)

(Trabantem do posledního dechu)

Friday 9/1/2017 18:30

Bystrc Social Centre (Brno)

(Den Starobrna 2017)

(Den Starobrna 2017)

Saturday 9/2/2017 10:00 - 9/2/2017

Starobrno Brewery (Brno)

(HC Kometa Brno - Stavanger Oilers)

Saturday 9/2/2017 11:30

Kajot Arena (Brno)

(Řachanda)

Saturday 9/2/2017 18:30

Bystrc Social Centre (Brno)

(Teorie tygra)

Sunday 9/3/2017 18:30

Bystrc Social Centre (Brno)

(Všechno nebo nic)

Monday 9/4/2017 18:30

Bystrc Social Centre (Brno)

(Výstava kaktusů a jiných sukulentů)

Friday 9/7/2017  - 9/14/2017

Botanical Garden of Faculty of Science, Masaryk University (Brno)

(Vinohradské vozíkohraní - 7. ročník)

Friday 9/8/2017 13:00 - 9/8/2017

Bzenecká (Brno)

(Oslava 200. výročí založení Moravského zemského muzea)

Saturday 9/9/2017 11:00 - 9/9/2017

Cabbage Market - square (Brno)

(Bystrcký scuk)

Saturday 9/9/2017 12:00

Ečerova (Brno)

(The pineapple thief (UK))

Saturday 9/9/2017 17:00

Melodka Club (Brno)

Advanced Batteries, Accumulators and Fuel Cells

Advanced Batteries, Accumulators and Fuel Cells

Sunday 9/9/2017  - Wednesday 9/12/2017

Assembly Hall of the VUT Centre (Brno) - Brno University of Technology, Antonínská 1, Brno
Main field of interest is the research and development of materials designated for modern electrochemical power sources, new investigation in the fields...

Etymological Symposium Brno

Tuesday 9/11/2017  - Thursday 9/13/2017

Brno - More information: Institute of the Czech Language of the Czech Academy of Sciences
Since 1999 international Etymological symposiums are being organized every three years. The lectures from the conference are traditionally published in...

(Road Show Chuť Itálie - Brno)

Saturday 9/15/2017

Moravian Gallery in Brno - Governor's Pallace (Brno)

(Pochod s chutí)

Saturday 9/16/2017 7:00

Brno

(Čochtan vypravuje)

Monday 9/18/2017 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Diana Krall)

Wednesday 9/20/2017 17:30

Kajot Arena (Brno)

(Jede Kudrna okolo Brna – IML)

Saturday 9/22/2017  - Sunday 9/23/2017

Brno

(Beer Fest Brno)

(Beer Fest Brno)

Saturday 9/23/2017 8:30 - 9/23/2017

(Brno)

(Finálový galavečer Česká miss 2017)

(Finálový galavečer Česká miss 2017)

Saturday 9/23/2017 17:30

Kajot Arena (Brno)

(Rytmus)

Saturday 9/23/2017 18:00

Squash Radost (Brno)

(Soutěž žactva ve volném lezení na balvanu)

Sunday 9/24/2017 11:30

Brno

(Prachy!!!)

Sunday 9/24/2017 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Tomáš Klus & Jiří Kučerovský - Všechno nejlepší k 9. narozeninám Metro Music Baru)

Tuesday 9/26/2017 18:30 - 9/26/2017

Metro Music bar (Brno)

(Dětství Ježíšovo - zahajovací koncert sezony)

(Dětství Ježíšovo - zahajovací koncert sezony)

Wednesday 9/27/2017 17:30

St. Peter and Paul's Cathedral (Brno)

(Dívka České republiky 2017)

Wednesday 9/27/2017 17:30

Laser Show Hall (Brno)

Nazareth

Nazareth

Thursday 9/28/2017 17:30

Sono Centre (Brno)

(Fusion FN 16, Cage Fight, Rizin nomination)

(Fusion FN 16, Cage Fight, Rizin nomination)

Friday 9/29/2017 17:00 - 9/29/2017

Laser Show Hall (Brno)

(Brněnská podkova 2017)

Saturday 9/30/2017 4:30

Palackého náměstí (Brno)

(Kolem přehrady)

Saturday 9/30/2017 8:00

Brno

(Veřejný turistický závod - krajský pohár KČT-JMO pro rok 2018)

Sunday 10/1/2017 7:30

Brno

(Kudrnovo koulení pro děti)

Sunday 10/1/2017 12:00 - 10/1/2017

Brno

(St Petersburg Ballet - Labutí jezero)

Monday 10/2/2017 14:00
Monday 10/2/2017 18:00

(Brno)

(Fíha tralala - Rok)

Tuesday 10/3/2017 15:00

Workers’ House Židenice (Brno)

(Imodium - Element tour, Host: Stroy)

Thursday 10/5/2017 17:00 - 10/5/2017

Melodka Club (Brno)

(Desmod - Molekuly zvuku tour 2017)

Thursday 10/5/2017 18:00

Sono Centre (Brno)

(Temné Kecy (SK) - Stand Up Comedy Show)

Thursday 10/5/2017 18:00

Joy (Brno)

Diagnostic Medical Sonography conference

Friday 10/5/2017  - Sunday 10/7/2017

Brno
38th national conference

(Drumfestival Brno)

Friday 10/6/2017 13:00

Laser Show Hall (Brno)

(Noční výsadek 2017)

Friday 10/6/2017 16:00

Sýpka Social Centre (Brno)

(Pretty roma woman 2017)

Friday 10/6/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Podzimní medlánecký pochod)

Saturday 10/7/2017 4:30

Brno

(Master´s hammer, Umbrtka, Malokarpatan)

Saturday 10/7/2017 17:00

Fléda (Brno)

(Marta Kubišová - Naposledy)

(Marta Kubišová - Naposledy)

Sunday 10/8/2017 17:30

Sono Centre (Brno)

International Engineering Fair

International Engineering Fair

Monday 10/8/2017  - Friday 10/12/2017

Trade Fairs Brno (Brno) - Brno Exhibition Centre
The International Engineering Fair (MSV) is the leading industrial trade fair in Central Europe with annual participation reaching more than 1500 exhibitors...

(Paradise Lost (UK) + Pallbearer (USA) + Sinistro (PT))

(Paradise Lost (UK) + Pallbearer (USA) + Sinistro (PT))

Tuesday 10/9/2017 22:00

Fléda (Brno)

(Fešáci 50 let)

Thursday 10/12/2017 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Monkey Business)

Thursday 10/12/2017 18:30

Joy (Brno)

(Separ & Dms + Pil C)

Friday 10/13/2017 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Madagaskar - Muzikálové dobrodružství)

Saturday 10/14/2017 12:00
Saturday 10/14/2017 15:00

Kajot Arena (Brno)

(Vstupte...)

Monday 10/16/2017 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

NanoCon

NanoCon

Wednesday 10/17/2017  - Friday 10/19/2017

Orea Hotel Voroněž I (Brno) - Voronez Hotel Brno
9th International Conference on Nanomaterials - Research & Application

(Zdravá firma 2017, konference pro management)

Wednesday 10/18/2017 11:30

Scala University Cinema (Brno)

(Petra Janů se skupinou Amsterdam - Tour Léta bláznivá 65)

(Petra Janů se skupinou Amsterdam - Tour Léta bláznivá 65)

Wednesday 10/18/2017 17:30

Sono Centre (Brno)

(Veletrh hodinek SEW - Salon Exceptional Watches 2017)

(Veletrh hodinek SEW - Salon Exceptional Watches 2017)

Friday 10/19/2017
Saturday 10/20/2017

Moravian Gallery in Brno - Arts and Crafts Museum (Brno)

(Separ - Pancier Tour 2017)

Saturday 10/21/2017 19:00

Joy (Brno)

(Monolord (SWE) + Conan (UK))

Sunday 10/22/2017 16:30

Muse Room (Brno)

(Bugge Wesseltoft - Jazz & World Music)

(Bugge Wesseltoft - Jazz & World Music)

Tuesday 10/24/2017 17:30

Meeting house (Brno)

(Dymytry - Svijany tour 2017, Support: Komunál)

Thursday 10/26/2017 17:00 - 10/26/2017

Semilasso Cultural House (Brno)

(Hanspaul city v Semilasse!)

Friday 10/27/2017 16:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Caveman)

Monday 10/31/2016 18:00
Saturday 11/12/2016 16:00
Saturday 11/12/2016 19:00
Monday 11/21/2016 18:00
Wednesday 12/7/2016 18:30
Monday 12/19/2016 18:00
Friday 1/6/2017 18:00 - 1/6/2017
Sunday 3/5/2017 18:00 - 3/5/2017
Saturday 3/11/2017 16:00 - 3/11/2017
Saturday 3/11/2017 19:00 - 3/11/2017
Sunday 4/9/2017 15:00 - 4/9/2017
Sunday 4/9/2017 18:00 - 4/9/2017
Tuesday 5/2/2017 17:00 - 5/2/2017
Tuesday 5/16/2017 17:30 - 5/16/2017
Tuesday 6/6/2017 17:00 - 6/6/2017
Friday 6/23/2017 17:00 - 6/23/2017
Friday 9/15/2017 17:00 - 9/15/2017
Tuesday 9/26/2017 17:00 - 9/26/2017
Tuesday 10/10/2017 17:00 - 10/10/2017
Saturday 10/28/2017 17:00 - 10/28/2017

Bolek Polívka Theatre (Brno)

(Melnyk-Dvořák: Poetické úvahy ve volných chvílích)

Saturday 10/28/2017 17:30

Meeting house (Brno)

(Sandra - Everlasting Love 2017)

Tuesday 10/31/2017 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Ben Cristovao /Poslední tour/)

Thursday 11/2/2017 19:00 - 11/2/2017

Sono Centre (Brno)

(Traktor - Prach a vzduch tour)

Thursday 11/2/2017 19:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Večer legend 14)

Friday 11/3/2017 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Andělé na dosah)

Sunday 11/5/2017 14:00

Squash Radost (Brno)

(Barock - Barokní a rockové hity)

Thursday 11/8/2017

Bystrc Social Centre (Brno)

(Česko-Norské dialogy - Filharmonie na stadioně)

(Česko-Norské dialogy - Filharmonie na stadioně)

Thursday 11/9/2017 18:00

Kounicova (Brno)

(Festival Life!)

Friday 11/9/2017  - Sunday 11/11/2017

Trade Fairs Brno (Brno)

(Lords of the sound)

Tuesday 11/14/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(21. kongres nemocničních lékárníků)

Thursday 11/15/2017  - Saturday 11/17/2017

Brno

(La Gioia & Band - Rockové balady)

Thursday 11/16/2017 19:00

Joy (Brno)

(Pochod okolím Ořešína 2017)

Friday 11/17/2017 7:00

Brno

(David Koller Acoustic Tour 2017)

Friday 11/17/2017 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(ABBA Mania (UK))

(ABBA Mania (UK))

Friday 11/17/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Kateřinská přehlídka ročníkových a přívlastkových vín)

Saturday 11/18/2017 12:00

(Brno)

(Jana Boušková - Má vlast)

Saturday 11/18/2017 18:00

Convent of Merciful Brothers (Brno)

(Testament (USA) + Annihilator (CA) + Death Angel (USA))

Sunday 11/19/2017 17:00

Sono Centre (Brno)

(Adela Banášová a Richard Müller - Ona a on tour)

Tuesday 11/21/2017 18:00

Squash Radost (Brno)

(Kabát Turné 2017)

Tuesday 11/21/2017 19:00

Kajot Arena (Brno)

(Folk Team)

Wednesday 11/22/2017 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Clarinet Factory - Jazz & World Music)

(Clarinet Factory - Jazz & World Music)

Wednesday 11/22/2017 18:30

Meeting house (Brno)

(Michal Hrůza & Kapela Hrůzy)

Wednesday 11/22/2017 19:00

Squash Radost (Brno)

(Opuštěné ostrovy - Filharmonie Doma II)

(Opuštěné ostrovy - Filharmonie Doma II)

Thursday 11/22/2017  - Friday 11/23/2017

Meeting house (Brno)

(Apokalypsa 18 Years Anniversary)

(Apokalypsa 18 Years Anniversary)

Friday 11/23/2017

Laser Show Hall (Brno)

(Miroslav Donutil - Na kus řeči)

Monday 11/27/2017 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Genesis classic performed by Ray Wilson)

Tuesday 11/28/2017 19:30

Laser Show Hall (Brno)

(Rybičky 48/tour 115 let/speciální host: Zoči Voči (SVK))

(Rybičky 48/tour 115 let/speciální host: Zoči Voči (SVK))

Friday 12/1/2017 19:00

Joy (Brno)

(Popelka - muzikál na ledě)

Saturday 11/28/2015 13:00
Saturday 11/28/2015 17:00
Saturday 12/2/2017 13:00
Saturday 12/2/2017 17:00

Kajot Arena (Brno)

(Bedřich Smetana - Má vlast)

Sunday 12/3/2017 18:00

Meeting house (Brno)

(Jelen - vánoční koncert 2017)

Monday 12/4/2017 19:00

Sono Centre (Brno)

(Hana Zagorová (Petr Rezek, Boom!Band Jiřího Dvořáka))

(Hana Zagorová (Petr Rezek, Boom!Band Jiřího Dvořáka))

Tuesday 12/5/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Lenny)

Wednesday 12/6/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Magdalena Kožená - Benefiční galakoncert)

Thursday 12/7/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Piaf ! The Show)

(Piaf ! The Show)

Thursday 12/7/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Miro Žbirka - Vánoční Symphonic tour 2017)

Saturday 12/9/2017 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Čechomor Kooperativa tour 2017)

Saturday 12/9/2017 19:00

Joy (Brno)

(Jakub Smolík)

(Jakub Smolík)

Tuesday 12/12/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Barokně-klasicistní advent - předvánoční koncert)

(Barokně-klasicistní advent - předvánoční koncert)

Wednesday 12/13/2017 18:30

Meeting house (Brno)

(Vánoční koncert - Musica Armonia)

Thursday 12/13/2017

Bystrc Social Centre (Brno)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

Thursday 12/14/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Adventní gospely 2017 Stella Jones & The Christmas Singers)

(Adventní gospely 2017 Stella Jones & The Christmas Singers)

Thursday 12/21/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Laďa Kerndl - Vánoční koncert)

Thursday 12/21/2017 18:30

Semilasso Cultural House (Brno)

(Štěpánský pochod za jesličkami do Vranova)

Tuesday 12/26/2017 8:00

Brno

(Karkulka a červený balónek)

Thursday 12/31/2015 18:00
Saturday 12/31/2016 18:00
Saturday 12/30/2017 11:00

House At Red Ox - gallery (Brno)

(Děti Ráje)

Saturday 12/9/2017 13:00
Saturday 12/9/2017 18:00
Sunday 12/10/2017 13:00
Saturday 12/16/2017 13:00
Saturday 12/16/2017 18:00
Sunday 12/17/2017 13:00
Wednesday 12/27/2017 17:00
Thursday 12/28/2017 17:00
Friday 12/29/2017 17:00
Saturday 12/30/2017 13:00
Saturday 12/30/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Novoroční výstup na Babí lom - Novoroční čtyřlístek 2018)

Monday 12/31/2017

Brno

(Pozdrav z Vídně do světa - novoroční koncert)

(Pozdrav z Vídně do světa - novoroční koncert)

Monday 1/1/2018 15:00
Monday 1/1/2018 19:00

Stadion Kounicova (Brno)

(Klid před bouří - Filharmonie na stadioně)

(Klid před bouří - Filharmonie na stadioně)

Thursday 1/11/2018 18:00

Meeting house (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 1/13/2018

Brno

(The World Famous Glenn Miller Orchestra)

Tuesday 1/16/2018 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Nitai Hershkovits - Jazz & World Music)

(Nitai Hershkovits - Jazz & World Music)

Wednesday 1/17/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Hudba v myšlenkách Masarykových)

Thursday 1/17/2018

Bystrc Social Centre (Brno)

(Stará hudba 20. století - Filharmonie doma II)

(Stará hudba 20. století - Filharmonie doma II)

Thursday 1/18/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Mozartův efekt - koncert (nejen) pro nastávající rodiče)

(Mozartův efekt - koncert (nejen) pro nastávající rodiče)

Saturday 1/20/2018 16:00

Meeting house (Brno)

(Persistence Tour 2018)

(Persistence Tour 2018)

Wednesday 1/24/2018 16:30

Sono Centre (Brno)

(Duo Jamaha)

Thursday 10/1/2015 16:00
Tuesday 1/26/2016 17:00
Tuesday 1/24/2017 17:00
Wednesday 1/24/2018 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Molieri, Czech Ensemble Baroque a Adam Plachetka)

Thursday 2/1/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Drumfestival Brno)

Saturday 2/3/2018 14:00

Laser Show Hall (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 2/10/2018

Brno

(Sibiřský Paganini - Tančící housle)

Thursday 2/14/2018

Bystrc Social Centre (Brno)

(The Animals and Friends (UK))

(The Animals and Friends (UK))

Saturday 2/24/2018 18:30

Sono Centre (Brno)

(Uri Caine & Dave Douglas - Jazz & World Music)

(Uri Caine & Dave Douglas - Jazz & World Music)

Tuesday 2/27/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Slza halové turné 2018 (k druhému albu))

Wednesday 2/28/2018 18:00

(Brno)

(Lidové písně - Filharmonie doma II)

(Lidové písně - Filharmonie doma II)

Thursday 3/1/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Cestovatelské scuk)

Saturday 3/2/2018

Brno

(Julia Fischer a Julianna Avdějeva - komorní koncert)

(Julia Fischer a Julianna Avdějeva - komorní koncert)

Tuesday 3/6/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Slavné melodie a operní árie)

Thursday 3/14/2018

Bystrc Social Centre (Brno)

(Sólista sezony potřetí - Filharmonie doma II)

(Sólista sezony potřetí - Filharmonie doma II)

Thursday 3/15/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Kevin Hays & Lionel Loueke - Jazz & World Music)

(Kevin Hays & Lionel Loueke - Jazz & World Music)

Monday 3/19/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Helena a hosté 2018)

Thursday 3/22/2018 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(90s Time Travel Rave)

Saturday 3/24/2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Na hoře Olivetské - zahajovací koncert Velikonočního festivalu duchovní hudby)

(Na hoře Olivetské - zahajovací koncert Velikonočního festivalu duchovní hudby)

Sunday 3/25/2018 18:00

(Brno)

(Pochod Medláneckých ježibab 2018)

Saturday 4/7/2018 4:30 - 4/7/2018

Brno

(Německé requiem - Filharmonie na stadioně)

(Německé requiem - Filharmonie na stadioně)

Thursday 4/12/2018 17:00

Meeting house (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 4/14/2018

Brno

(Šansoniérka Radka Fišarová - Madamme de Paris)

Thursday 4/18/2018

Bystrc Social Centre (Brno)

(Cestami hrázného Františka Šikuly)

Saturday 4/21/2018 8:00

Brno

(Vycházka ke Dni Země)

Saturday 4/21/2018 8:00

Brno

(Flamenco: Pérez & Segura & Pérez - Jazz & World Music)

(Flamenco: Pérez & Segura & Pérez - Jazz & World Music)

Monday 4/23/2018 17:30

Meeting house (Brno)

(Touha po domově -  Filharmonie na stadioně)

(Touha po domově - Filharmonie na stadioně)

Thursday 4/26/2018 17:00

Meeting house (Brno)

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

Thursday 5/10/2018 17:00

Meeting house (Brno)

(Shrek)

Saturday 5/12/2018 12:00

Kajot Arena (Brno)

(Duch)

Thursday 5/17/2018 17:30

Kajot Arena (Brno)

(Oblastní setkání VHT na Babách 2018)

Friday 5/17/2018  - Sunday 5/19/2018

Brno

(Kolem Svratky - Toulavý kočárek)

Saturday 9/22/2018 8:00 - 9/22/2018

Brno

(Noční výsadek v Medlánkách)

Friday 10/5/2018 16:00

Brno

(Veřejný turistický závod - krajský pohár KČT-JMO 2019)

Sunday 10/7/2018 7:30

Brno

(Cesty za sluncem)

Sunday 10/13/2018

Brno

(Daniel Landa 50)

Saturday 10/27/2018 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 11/3/2018

Brno

(Cesty za sluncem)

Sunday 12/1/2018

Brno

搜索记录: 184

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 50 times