skočit na navigaci | skočit na obsah


not logged in
Login
选择语言: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

克罗枚什.
fotografie: 往前 | 往下

克罗枚什 - 活动

Recommended events

(Hanácký jarmark)

Saturday 4/23/2016 8:00 - 4/23/2016
Saturday 4/21/2017

Hanácké náměstí (Kroměříž)

Event search

(Svatba v zrcadle dějin)

Wednesday 5/31/2016  - 5/30/2017

Velehradská (Kroměříž)

(Dny partnerských měst)

(Dny partnerských měst)

Friday 4/6/2017  - 4/27/2017

Kroměříž

(Floria Jaro 2017 - 1. etapa)

(Floria Jaro 2017 - 1. etapa)

Friday 4/27/2017  - Monday 4/30/2017

Floria Exhibition Grounds (Kroměříž)

(Koncert Argema + Street69 + Tiptop-Q)

Saturday 4/29/2017 17:00 - 4/29/2017

Ice stadium (Kroměříž)

(Komentované prohlídky Květné zahrady)

Friday 9/30/2016 12:00
Saturday 10/8/2016 9:00 - 10/8/2016
Sunday 10/9/2016 9:00 - 10/9/2016
Saturday 4/1/2017 9:00 - 4/1/2017
Saturday 4/1/2017 12:00 - 4/1/2017
Sunday 4/2/2017 9:00 - 4/2/2017
Sunday 4/2/2017 12:00 - 4/2/2017
Saturday 4/8/2017 9:00 - 4/8/2017
Saturday 4/8/2017 12:00 - 4/8/2017
Sunday 4/9/2017 9:00 - 4/9/2017
Sunday 4/9/2017 12:00 - 4/9/2017
Saturday 4/15/2017 9:00 - 4/15/2017
Saturday 4/15/2017 12:00 - 4/15/2017
Sunday 4/16/2017 9:00 - 4/16/2017
Sunday 4/16/2017 12:00 - 4/16/2017
Saturday 4/22/2017 9:00 - 4/22/2017
Saturday 4/22/2017 12:00 - 4/22/2017
Sunday 4/23/2017 9:00 - 4/23/2017
Sunday 4/23/2017 12:00 - 4/23/2017
Saturday 4/29/2017 9:00 - 4/29/2017
Saturday 4/29/2017 12:00 - 4/29/2017
Sunday 4/30/2017 9:00 - 4/30/2017
Sunday 4/30/2017 12:00 - 4/30/2017

(Kroměříž)

(Sabat - slet čarodějnic)

(Sabat - slet čarodějnic)

Sunday 4/30/2017 17:00 - Monday 4/30/2017 22:15

At the Golden Rooster Hotel and Hostel (Kroměříž)

(Floria Jaro 2017 - 2. etapa)

Friday 5/4/2017  - Monday 5/7/2017

Floria Exhibition Grounds (Kroměříž)

(Mezinárodní den ošetřovatelství)

(Mezinárodní den ošetřovatelství)

Thursday 5/11/2017 7:00 - 5/11/2017

Civic Centre (Kroměříž)

(Jarní koncert v Nadsklepí)

Thursday 5/11/2017 15:00 - 5/11/2017

Nadsklepí (Kroměříž)

(Den otevřených dveří)

Monday 5/15/2017 7:00 - 5/15/2017

Friend Studio (Kroměříž)

(Tři v jednom - zahájení výstavní sezony v Galerii Orlovna)

Monday 5/15/2017 12:00 - 5/15/2017

Orlovna - gallery, mint, waterworks (Kroměříž)

(Barokní slavnost)

(Barokní slavnost)

Saturday 5/20/2017 11:00 - 5/20/2017

Velké náměstí (Kroměříž)

(Oblastní seminář VHT na Skalném)

Saturday 5/19/2017
Sunday 5/20/2017

Kroměříž

(Poznávej se)

Thursday 5/31/2017  - 8/30/2017

The Museum of Kroměříž region (Kroměříž)

(Pohádka O Jezerní královně a vodníku Tutínkovi)

Monday 5/28/2017
Tuesday 5/29/2017
Wednesday 5/30/2017
Thursday 5/31/2017
Friday 6/1/2017

Archbishop's chateau - chateau and museum (Kroměříž)

(Rodinka Puzzlinka)

Saturday 6/3/2017 7:00 - 6/3/2017

Friend Studio (Kroměříž)

(Kácení máje)

(Kácení máje)

Saturday 6/3/2017 11:30

Floria Exhibition Grounds (Kroměříž)

(Dětský den 2017)

Sunday 6/4/2017 12:00 - 6/4/2017

Kroměříž

(Seminář Pečujeme o památky)

(Seminář Pečujeme o památky)

Thursday 6/15/2017 7:00 - 6/15/2017

(Kroměříž)

(Improvizák - vážné i nevážné zakončení školního roku studenty)

Tuesday 6/20/2017 17:00

Nadsklepí (Kroměříž)

(Překonání gravitace)

Saturday 7/29/2017 10:00 - 7/29/2017

Floria Exhibition Grounds (Kroměříž)

(Floria Léto 2017)

Thursday 8/10/2017 7:00 - Sunday 8/13/2017 15:00

Floria Exhibition Grounds (Kroměříž)

(Hortus Magicus 2017 v Květné zahradě)

Saturday 9/2/2017 8:00
Sunday 9/3/2017 8:00

(Kroměříž)

(Koncert Barocco sempre giovane, Dagmar Pecková - mezzosoprán)

Monday 11/27/2017 18:00

Kroměříž

(Burza drobného zvířectva a okrasného ptactva)

Sunday 2/21/2016 5:00 - 2/21/2016
Sunday 3/20/2016 5:00 - 3/20/2016
Sunday 4/17/2016 4:00 - 4/17/2016
Sunday 5/15/2016 4:00 - 5/15/2016
Sunday 6/19/2016 4:00 - 6/19/2016
Sunday 7/17/2016 4:00 - 7/17/2016
Sunday 8/21/2016 4:00 - 8/21/2016
Sunday 9/18/2016 4:00 - 9/18/2016
Sunday 10/16/2016 4:00 - 10/16/2016
Sunday 11/20/2016 5:00 - 11/20/2016
Sunday 12/18/2016 5:00 - 12/18/2016
Sunday 4/16/2017 4:00 - 4/16/2017
Sunday 5/21/2017 4:00 - 5/21/2017
Sunday 6/18/2017 4:00 - 6/18/2017
Sunday 7/16/2017 4:00 - 7/16/2017
Sunday 8/20/2017 4:00 - 8/20/2017
Sunday 9/17/2017 4:00 - 9/17/2017
Sunday 10/15/2017 4:00 - 10/15/2017
Sunday 11/19/2017 5:00 - 11/19/2017
Sunday 12/17/2017 5:00 - 12/17/2017

Floria Exhibition Grounds (Kroměříž)

搜索记录: 25

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 67 times