skočit na navigaci | skočit na obsah


not logged in
Login
选择语言: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

古特纳霍拉.
fotografie: 往前 | 往下

古特纳霍拉 - 活动

Recommended events

(Kutnohorské detaily aneb letní orientování s Mikulášem Dačickým)

(Kutnohorské detaily aneb letní orientování s Mikulášem Dačickým)

Saturday 6/30/2017  - 9/29/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Noc na Karlštějně)

(Noc na Karlštějně)

Saturday 7/15/2017 16:00
Saturday 9/9/2017 16:00

Italian Court (Kutná Hora)

(Dny evropského dědictví)

Saturday 9/8/2017
Sunday 9/9/2017

Kutná Hora

Event search

(Bohu ke slávě, městu ku prospěchu)

Sunday 3/25/2017  - 12/30/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Sklo a světlo)

(Sklo a světlo)

Saturday 3/31/2017  - Thursday 11/29/2017

Stone house - museum (Kutná Hora)

(Santini slaví narozeniny - 340 let génia barokní architektury)

Thursday 4/26/2017  - Friday 11/30/2017

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Příběhy z muzejních sbírek)

(Příběhy z muzejních sbírek)

Tuesday 5/1/2017  - Saturday 9/29/2017

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

(Matti Kujasalo - Retrospektivní výstava 1971 - 2017)

Sunday 6/3/2017  - 10/28/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Klenoty a šperky králů - unikátní autorská výstava)

Thursday 6/7/2017  - Monday 1/14/2018

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Čerti)

(Čerti)

Saturday 6/9/2017  - 9/29/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Martin Balcar: Blind Mirror)

Sunday 6/24/2017  - 9/30/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Helena Lukášová, Michael Reese: Trans (forma), The Bone Phone)

Sunday 6/24/2017  - 9/30/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Vojtěch Říha, Matěj Polách: Superior objects)

Sunday 6/24/2017  - 9/30/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Martina Minařík Pavelková - Generace jednorožců)

Sunday 6/24/2017  - 9/30/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Kutnohorské detaily aneb letní orientování s Mikulášem Dačickým)

(Kutnohorské detaily aneb letní orientování s Mikulášem Dačickým)

Saturday 6/30/2017  - 9/29/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Výstava krajkové keramiky)

Friday 7/6/2017  - Saturday 9/29/2017

(Kutná Hora)

(Výstava II. kutnohorského plenéru)

Wednesday 8/29/2017  - Thursday 9/27/2017

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

(Dozvuky v retro stylu)

Friday 8/31/2017  - Saturday 9/29/2017

Museum of Chocolate and Lidka Chocolate Factory (Kutná Hora)

(Irina Ugrinova, Maria Zlatanova: Mozaika různých uměleckých pohledů na svět)

(Irina Ugrinova, Maria Zlatanova: Mozaika různých uměleckých pohledů na svět)

Wednesday 9/5/2017  - Thursday 11/29/2017

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

(XVII. sympozium současného výtvarného umění Jenewein - Kutná Hora)

(XVII. sympozium současného výtvarného umění Jenewein - Kutná Hora)

Friday 9/7/2017  - Sunday 10/7/2017

Felix Jenewein Gallery (Kutná Hora)

(Jitka Jelínková)

(Jitka Jelínková)

Saturday 9/8/2017  - 10/27/2017

Tyl's house (Kutná Hora)

(Výstava prací kutnohorských výtvarníků 4+4)

(Výstava prací kutnohorských výtvarníků 4+4)

Saturday 9/8/2017  - 9/29/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Cyklus Cestomanie: Peru - země nejen zlata a slunce)

Monday 9/25/2017 15:30

Under the Lamp Club (Kutná Hora)

(Kutná Hora ve 20. století IV)

Tuesday 9/26/2017 13:00

(Kutná Hora)

(Tvoření a trénování paměti)

Wednesday 1/4/2017 8:00
Monday 1/9/2017 8:00
Wednesday 1/11/2017 8:00
Monday 1/16/2017 8:00
Wednesday 1/18/2017 8:00
Monday 1/23/2017 8:00
Wednesday 1/25/2017 8:00
Monday 1/30/2017 8:00
Monday 9/4/2017 7:00
Monday 9/11/2017 7:00
Wednesday 9/13/2017 7:00
Monday 9/18/2017 7:00
Wednesday 9/20/2017 7:00
Monday 9/25/2017 7:00
Wednesday 9/27/2017 7:00

(Kutná Hora)

(Kingsman: Zlatý kruh)

Friday 9/22/2017 17:00
Wednesday 9/27/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Vystavení staroboleslavského palladia z roku 1708)

Thursday 9/27/2017  - Sunday 9/30/2017

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Lukáš Kratochvíl & host Bent Ticket (blues band))

Friday 9/29/2017 15:30

Kutná Hora

(Autorské čtení z povídek PaedDr. Jarky Novotné)

Friday 9/29/2017 16:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Amityville: Probuzení)

Friday 9/29/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Marco Mendoza Band (The Dead Daisies, Whitesnake))

(Marco Mendoza Band (The Dead Daisies, Whitesnake))

Friday 9/29/2017 18:30

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Svatováclavské slavnosti)

(Svatováclavské slavnosti)

Saturday 9/29/2017

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Turnaj mladších žáků)

Saturday 9/30/2017 6:30

(Kutná Hora)

(Kateřina Svobodová a skupina Tajemoje)

(Kateřina Svobodová a skupina Tajemoje)

Saturday 9/30/2017 8:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Závody ve výkonu vodicích psů)

Saturday 9/30/2017 8:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Svatováclavské slavnosti dětem)

(Svatováclavské slavnosti dětem)

Saturday 9/30/2017 11:00

Kutná Hora

(Přehlídka vín vinařské oblasti Čechy)

Saturday 9/30/2017 12:00 - 9/30/2017

Wine cellars in Kutná Hora (Kutná Hora)

(Exkurze Měšťanského pivovaru Kutná Hora s degustací)

Saturday 8/5/2017 12:00
Saturday 8/12/2017 12:00
Saturday 8/19/2017 12:00
Saturday 8/26/2017 12:00
Saturday 9/2/2017 12:00
Saturday 9/16/2017 12:00
Saturday 9/23/2017 12:00
Saturday 9/30/2017 12:00

(Kutná Hora)

(Den architektury - Kutná Hora – Moderní architektura v historickém centru)

(Den architektury - Kutná Hora – Moderní architektura v historickém centru)

Saturday 9/30/2017 12:00

Sokolská (Kutná Hora)

(Zahradnictví: Dezertér)

Thursday 9/28/2017 17:00
Saturday 9/30/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Koncert USPS Tyl Kutná Hora)

(Koncert USPS Tyl Kutná Hora)

Saturday 9/30/2017 17:00

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

(Život je jedinečný a neopakovatelný, proto o něj pečujeme i na invalidním vozíku)

(Život je jedinečný a neopakovatelný, proto o něj pečujeme i na invalidním vozíku)

Sunday 9/30/2017 22:00 - Monday 10/1/2017 22:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Kutná Hora - Zelenkova vila (hurá dovnitř!))

(Kutná Hora - Zelenkova vila (hurá dovnitř!))

Sunday 10/1/2017 12:00

Masarykova (Kutná Hora)

(Napříč arabskou republikou Sýrie)

Monday 10/2/2017 15:30

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Místo uzdravení)

Monday 11/7/2016 18:00 - 11/7/2016
Monday 12/5/2016 18:00 - 12/5/2016
Monday 1/2/2017 18:00 - 1/2/2017
Monday 2/6/2017 18:00 - 2/6/2017
Monday 3/6/2017 18:00 - 3/6/2017
Monday 4/3/2017 17:00 - 4/3/2017
Monday 5/1/2017 17:00 - 5/1/2017
Monday 6/5/2017 17:00 - 6/5/2017
Monday 7/3/2017 17:00 - 7/3/2017
Monday 8/7/2017 17:00 - 8/7/2017
Monday 9/4/2017 17:00 - 9/4/2017
Monday 10/2/2017 17:00 - 10/2/2017

Trebišovská (Kutná Hora)

(Screamers 112)

Monday 10/2/2017 17:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Den otevřených dveří v Domově Barbora)

Thursday 10/5/2017 7:00 - 10/5/2017

Pirknerovo náměstí (Kutná Hora)

(Slavnostní vernisáž výstavy 60. výročí amatérské filmové tvorby v Kutné Hoře)

(Slavnostní vernisáž výstavy 60. výročí amatérské filmové tvorby v Kutné Hoře)

Thursday 10/5/2017 15:00

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(60. výročí amatérské filmové tvorby v Kutné Hoře)

(60. výročí amatérské filmové tvorby v Kutné Hoře)

Friday 10/5/2017  - Saturday 10/20/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Cestovatelský festival Na@Na)

Saturday 10/7/2017 10:30 - 10/7/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Vyzdvižení zvonu Jakub Maria do věže kostela sv. Jakuba)

Saturday 10/7/2017 12:00

Church o f St. Jacob (Kutná Hora)

(Mše svatá k výročí posvěcení chrámu sv. Barbory)

Sunday 10/8/2017 8:00

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Čarodějnický učeň)

Sunday 10/8/2017 13:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Den otevřených dveří - Rytmus střední Čechy)

(Den otevřených dveří - Rytmus střední Čechy)

Wednesday 10/11/2017 7:00 - 10/11/2017

Masarykova (Kutná Hora)

(Podzim s panem Mikulášem - Zbyňka Šolcová: Harfa)

(Podzim s panem Mikulášem - Zbyňka Šolcová: Harfa)

Friday 10/13/2017 17:00

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

(Start fest)

(Start fest)

Friday 10/13/2017 18:00

Planet music (Kutná Hora)

(Pochod za malínským křenem)

Saturday 10/13/2017 22:00

Kutná Hora

(DP Za Malínským křenem)

Saturday 10/14/2017 5:00 - 10/14/2017

Kutná Hora

(Drakiáda)

Saturday 10/14/2017 13:00

Kutná Hora

(Výročí posvěcení chrámu sv. Jakuba)

Sunday 10/14/2017 22:00

Church o f St. Jacob (Kutná Hora)

(Co nového v muzeu?)

Tuesday 10/16/2017  - Thursday 11/29/2017

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

(Veletrh škol)

(Veletrh škol)

Wednesday 10/17/2017 22:00

(Kutná Hora)

(Siempre nuevo - průřez staletími)

Wednesday 10/18/2017 16:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Čiperkové)

Saturday 10/21/2017 13:00

(Kutná Hora)

(Yousef Abushaera (Palestina))

Monday 10/22/2017  - Thursday 10/25/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením)

Wednesday 10/25/2017 17:00

(Kutná Hora)

(Den Středočeského kraje)

(Den Středočeského kraje)

Saturday 10/27/2017 22:00

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora), Stone house - museum (Kutná Hora), Tyl's house (Kutná Hora)

(Slavnosti malínského křenu)

(Slavnosti malínského křenu)

Saturday 10/28/2017 8:00 - 10/28/2017

Sokol house (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Bohumil Bek - Příběh kutnohorského řezbáře)

Saturday 10/28/2017 12:00

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Bohumil Bek - Příběh kutnohorského řezbáře)

Sunday 10/28/2017  - Friday 11/23/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Loutková pohádka divadélka Zvoneček)

Sunday 10/29/2017 13:00

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

(Rybičky 48, tour 115 let, speciální host: Zoči Voči (SVK))

(Rybičky 48, tour 115 let, speciální host: Zoči Voči (SVK))

Saturday 11/4/2017 19:00

(Kutná Hora)

(Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy)

Monday 11/6/2017 18:00 - 11/6/2017

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Svatomartinský lampionový průvod)

Saturday 11/11/2017 16:00 - 11/11/2017

Kutná Hora

(Pekař & Jakub Děkan band/Pekařův Děkan - Děkanův Pekař Tour)

Saturday 11/11/2017 18:30

Planet music (Kutná Hora)

(Společně - slovem písní obrazem)

Wednesday 11/15/2017 17:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Imodium - Element tour, Host: Stroy)

Friday 11/24/2017 18:00 - 11/24/2017

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Malínské adventní odpoledne)

Saturday 12/1/2017 23:00

Kutná Hora

(Rozsvícení vánočního stromu a oslava sv. Barbory)

Monday 12/3/2017 23:00

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Hudba starých mistrů)

(Hudba starých mistrů)

Wednesday 2/15/2017 17:00
Monday 12/4/2017 17:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Čechomor Kooperativa tour 2017)

Saturday 12/16/2017 18:00 - 12/16/2017

(Kutná Hora)

(Jakub Jan Ryba, Česká mše vánoční)

Tuesday 12/25/2017 23:00

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Pochod kutnohorských havířů)

Saturday 5/26/2018 6:00 - 5/26/2018

Kutná Hora

搜索记录: 80

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 84 times