skočit na navigaci | skočit na obsah


not logged in
Login
选择语言: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

古特纳霍拉.
fotografie: 往前 | 往下

古特纳霍拉 - 活动

Recommended events

(Ty děti si pořád hrají - Dětská tematika v díle bratří Čapků)

Sunday 11/5/2016  - 3/11/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Kaňkovský masopust)

(Kaňkovský masopust)

Saturday 2/4/2017 8:30 - 2/4/2017

Kutná Hora

(Kulinářský den)

Monday 2/19/2017 23:00

House of Children and Youth (Kutná Hora)

(Den s pedigem)

Thursday 2/22/2017

House of Children and Youth (Kutná Hora)

Event search

(Jak pečujeme o Karlovo dědictví?)

Thursday 10/19/2016  - Sunday 4/29/2017

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Ty děti si pořád hrají - Dětská tematika v díle bratří Čapků)

Sunday 11/5/2016  - 3/11/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Petr Fiala - Český horizont)

Sunday 11/19/2016  - 3/18/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Penocze)

Sunday 11/19/2016  - 3/18/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Vladimír Véla)

Sunday 11/19/2016  - 3/18/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Jiří Winter - Neprakta - Kati u kata)

(Jiří Winter - Neprakta - Kati u kata)

Thursday 12/21/2016  - Friday 3/30/2017

At the Executioner's Hotel (Kutná Hora)

(Petr Civiš - Po uši ve zvířecí říši)

(Petr Civiš - Po uši ve zvířecí říši)

Wednesday 1/31/2017  - Monday 2/26/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Z nových přírůstků 2011 - 2016)

Friday 2/9/2017  - Sunday 2/25/2017

Felix Jenewein Gallery (Kutná Hora)

(Drtiči sběrači)

Tuesday 2/13/2017  - Monday 3/5/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Výstava Zbyňka Janáčka)

Sunday 2/18/2017  - 4/22/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Josef Hampl: Šitá grafika)

Sunday 2/18/2017  - 4/22/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Bába z ledu)

Thursday 2/23/2017 18:00
Friday 2/24/2017 18:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Homebwoyrasta)

Friday 2/24/2017 20:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Krmení lesní zvěře)

Saturday 2/25/2017 13:00

Kutná Hora

(Tovaryšstvo Ježíšovo v Čechách aneb 350 let od založení jezuitské koleje v Kutné Hoře)

(Tovaryšstvo Ježíšovo v Čechách aneb 350 let od založení jezuitské koleje v Kutné Hoře)

Saturday 2/25/2017 15:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Rusalka - Antonín Dvořák (nová inscenace))

Saturday 2/25/2017 17:45

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Debustrol, Koudelníkův Syn)

Saturday 2/25/2017 20:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Zpívej 2D)

Sunday 2/26/2017 15:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(John Wick 2)

Sunday 2/26/2017 18:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

((Ne)uvěřitelná Indie)

Monday 2/27/2017 16:30

Under the Lamp Club (Kutná Hora)

(Komorní hudební kabaret Inspektor Kluzó)

Tuesday 2/28/2017 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Od masopustních rejů do svatého Jána)

(Od masopustních rejů do svatého Jána)

Wednesday 3/1/2017 16:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(T2 Trainspotting)

Wednesday 3/1/2017 18:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Kaf - kamarádi animovaného filmu, Libuše Čihařová - legenda české animace)

(Kaf - kamarádi animovaného filmu, Libuše Čihařová - legenda české animace)

Thursday 3/2/2017 16:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Stanislava Černá - Obrazy)

Thursday 3/2/2017 16:00

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Rošáda)

Thursday 3/2/2017 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Vytiska Jan - Obrazy)

Friday 3/2/2017  - 4/27/2017

Felix Jenewein Gallery (Kutná Hora)

(Stanislava Černá - Obrazy)

Friday 3/2/2017  - Sunday 3/25/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Život v chrámu)

(Život v chrámu)

Friday 3/3/2017 17:00

Good tearoom (Kutná Hora)

(Maturitní ples gymnázia Jiřího Ortena - C4Bb: Poslední soud)

(Maturitní ples gymnázia Jiřího Ortena - C4Bb: Poslední soud)

Friday 3/3/2017 18:00

(Kutná Hora)

(Balerina)

Saturday 3/4/2017 15:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Karneval)

Saturday 3/4/2017 19:00

(Kutná Hora)

(Taneční ples)

Saturday 3/4/2017 19:00

(Kutná Hora)

(Dětský karneval)

Sunday 3/5/2017 13:00

(Kutná Hora)

(O strašně líném Honzovi)

Sunday 3/5/2017 14:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)
We invite you to the theater perfomance for the children "O strašně líném Honzovi", which will take place on Sunday 15.2.2015 from 3 p.m. on the premises...

(Psí poslání)

Saturday 1/28/2017 15:00
Sunday 3/5/2017 15:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Maraton čtení)

Monday 3/6/2017 7:30 - 3/6/2017

(Kutná Hora)

(Tvořivá dopoledne)

Wednesday 3/1/2017 8:00
Monday 3/6/2017 8:00

(Kutná Hora)

(Povídání o památkách 2017)

Monday 3/6/2017 16:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Místo uzdravení)

Monday 11/7/2016 18:00 - 11/7/2016
Monday 12/5/2016 18:00 - 12/5/2016
Monday 1/2/2017 18:00 - 1/2/2017
Monday 2/6/2017 18:00 - 2/6/2017
Monday 3/6/2017 18:00 - 3/6/2017

Trebišovská (Kutná Hora)

(Jiří Černý - Radim Hladík + Blues Effect)

(Jiří Černý - Radim Hladík + Blues Effect)

Monday 3/6/2017 18:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Stavy mysli bez bariér - komentovaná prohlídka)

Tuesday 12/6/2016 10:00
Tuesday 3/7/2017 10:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Nej čtenář)

Wednesday 3/8/2017 9:00

(Kutná Hora)

(Workshop Mindok)

Thursday 3/9/2017 14:00

(Kutná Hora)

(Tibet volá po svobodě)

(Tibet volá po svobodě)

Thursday 3/9/2017 18:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Koncert Ahoj Moře a Tryioda)

(Koncert Ahoj Moře a Tryioda)

Thursday 3/9/2017 19:30

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Veřejná tvorba mandaly)

(Veřejná tvorba mandaly)

Friday 3/10/2017 13:00 - 3/10/2017

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Páteční čtení)

Friday 3/10/2017 13:00

(Kutná Hora)

(Dura a Blues Club Feat, Fedor Frešo (Slovensko))

(Dura a Blues Club Feat, Fedor Frešo (Slovensko))

Friday 3/10/2017 18:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Michal Hlaváč - Kresba, malba)

(Michal Hlaváč - Kresba, malba)

Saturday 3/10/2017  - Sunday 4/29/2017

Kosmas Gallery and Bookshop (Kutná Hora)

(Ty děti si pořád hrají - dernisáž pro rodiny)

Saturday 3/11/2017 12:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Pískomil se vrací)

Sunday 2/8/2015 14:00
Saturday 3/11/2017 15:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Michal Hlaváč - Kresba, malba)

(Vernisáž výstavy Michal Hlaváč - Kresba, malba)

Saturday 3/11/2017 17:00

Kosmas Gallery and Bookshop (Kutná Hora)

(1. velký ples Nahoře - Dole v Kutné Hoře)

(1. velký ples Nahoře - Dole v Kutné Hoře)

Saturday 3/11/2017 19:00

(Kutná Hora)

(Beseda s horolezcem Radovanem Markem)

(Beseda s horolezcem Radovanem Markem)

Sunday 3/12/2017 18:00

The Humble Gallery of the Good Teahouse (Kutná Hora)

(Bosé nohy v parku)

Sunday 3/12/2017 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Výtvarná dílna pro děti)

(Výtvarná dílna pro děti)

Monday 3/13/2017 8:00 - 3/13/2017

(Kutná Hora)

(Hrátky s pamětí s Dášou Strbíkovou)

Tuesday 11/3/2015 12:00
Monday 1/9/2017 8:30
Monday 2/6/2017 8:30
Monday 3/13/2017 8:30

(Kutná Hora)

(Bez mrknutí)

(Bez mrknutí)

Monday 3/13/2017 15:00

(Kutná Hora)

(Cyklus jak na to - Veselé květináče)

Monday 3/13/2017 16:30

Under the Lamp Club (Kutná Hora)

(Lékaři bez hranic)

Tuesday 3/14/2017 16:00

(Kutná Hora)

(Kavárnička - Jjosef slaví svátek)

Wednesday 3/15/2017 13:00

(Kutná Hora)

(Tibet - cesta ze Lhasy džípem po Cestě přátelství kopírující solnou karavanní stezku)

(Tibet - cesta ze Lhasy džípem po Cestě přátelství kopírující solnou karavanní stezku)

Wednesday 3/15/2017 17:00

(Kutná Hora)

(Talkshow Zuzany Bubílkové, první dámy české politické satiry a italského zpěváka Andrea Andrei)

Wednesday 3/15/2017 17:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Melissa)

(Melissa)

Wednesday 3/15/2017 17:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Všechno nebo nic)

Sunday 1/15/2017 18:00
Wednesday 2/1/2017 18:00
Sunday 2/5/2017 18:00
Saturday 3/4/2017 18:00
Wednesday 3/15/2017 18:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením: Ekvádor - cesta do středu světa)

Wednesday 3/15/2017 18:00

(Kutná Hora)

(LiStOVáNí: Mít a nemít)

Thursday 3/16/2017 16:00

(Kutná Hora)

(Beseda o rozvojových projektech Mostu Protibet)

(Beseda o rozvojových projektech Mostu Protibet)

Thursday 3/16/2017 17:00

(Kutná Hora)

(Gask bez bariér, když jdou děti spát)

Thursday 3/16/2017 17:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Muzzikanti)

Thursday 3/2/2017 18:00
Thursday 3/16/2017 18:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Slunce za mraky)

(Slunce za mraky)

Thursday 3/16/2017 18:00

(Kutná Hora)

(Maturitní ples gymnázia Jiřího Ortena - C4A / st. Patrik´s night)

(Maturitní ples gymnázia Jiřího Ortena - C4A / st. Patrik´s night)

Friday 3/17/2017 18:30

(Kutná Hora)

(Jarní tvořivé dílny)

Saturday 3/18/2017 8:00 - 3/18/2017

Sokol house (Kutná Hora)

(Ten verš si tiše říkám)

Saturday 3/12/2016 8:00
Saturday 3/18/2017 9:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Tanec - mezigenerační program pro rodiny)

Saturday 3/18/2017 12:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Vítání jara - karneval)

Saturday 3/18/2017 13:00

Sun Club (Kutná Hora)

(Staré paměti kutnohorské)

Saturday 3/18/2017 15:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Panství pana Norise 2)

(Panství pana Norise 2)

Friday 1/13/2017 18:00
Saturday 3/18/2017 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(62. rybářský ples)

(62. rybářský ples)

Saturday 3/18/2017 19:00

(Kutná Hora)

(Káťa a Škubánek)

Sunday 3/19/2017 14:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Až budou létat oceloví ptáci)

(Až budou létat oceloví ptáci)

Sunday 3/19/2017 18:00

Good tearoom (Kutná Hora)

(Matějská pouť Praha - výlet)

Monday 3/20/2017 8:00

Kutná Hora

(Rovnodennost v sedlecké katedrále - VII. ročník)

(Rovnodennost v sedlecké katedrále - VII. ročník)

Monday 3/20/2017 16:00

Sedlec monastery with the Cathedral of the Assumption of the Virgin Mary and St. John the Baptist (Kutná Hora)

(Beseda s Irenou Košíkovou - Čirinou)

Tuesday 3/21/2017 15:00

(Kutná Hora)

(Pohádková čítárna aneb čtení s babičkou)

Tuesday 3/21/2017 16:00

(Kutná Hora)

(Filmy se sociální tématikou – Tichá inkvizice)

Tuesday 3/21/2017 17:00

Evangelical church (Kutná Hora)

(Beseda s tibetoložkou Zuzanou Ondomišiovou)

(Beseda s tibetoložkou Zuzanou Ondomišiovou)

Tuesday 3/21/2017 17:30

Good tearoom (Kutná Hora)

(Tvořivá dílna pro seniory)

Thursday 3/23/2017 9:00

(Kutná Hora)

(Veřejné cvičení jógy v expozici Stavy mysli)

(Veřejné cvičení jógy v expozici Stavy mysli)

Friday 3/23/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Posloucháme zvukové knihy)

Friday 3/24/2017 13:00
Friday 3/24/2017 15:00

(Kutná Hora)

(S tvojí dcerou ne!)

(S tvojí dcerou ne!)

Friday 3/24/2017 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Módní přehlídka Meluzína TV)

(Módní přehlídka Meluzína TV)

Saturday 3/25/2017 18:00

St. Voršily order monastery (Kutná Hora)

(Josef Hnízdil: Odložený případ)

Sunday 3/25/2017  - 5/20/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Bohu ke slávě, městu ku prospěchu)

Sunday 3/25/2017  - 12/30/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Vyprávění starého vlka aneb pravda o Karkulce)

Sunday 3/26/2017 14:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy - Světlo)

Monday 3/27/2017 15:00

(Kutná Hora)

(Setkání s módní návrhářkou Editou Dlouhou)

Monday 3/27/2017 15:30

Under the Lamp Club (Kutná Hora)

(Univerzita volného času)

Tuesday 3/28/2017 13:00

(Kutná Hora)

(Operní Večer: Giacomo Puccini - Tosca, Velkoplošná DVD projekce)

Tuesday 3/28/2017 16:00

At the Executioner's Hotel (Kutná Hora)

(Poprask na laguně)

Tuesday 3/28/2017 17:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Pomlázkování ve Spolkovém domě)

Wednesday 3/28/2017  - Monday 4/16/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Logan: Wolverine)

Friday 3/3/2017 18:00
Wednesday 3/29/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Co nového v Gask?)

Wednesday 3/1/2017 16:00
Thursday 3/30/2017 15:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Sleduj Zdeňka!)

Saturday 3/4/2017 12:00
Thursday 3/30/2017 16:30

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Zakázaný Ovoce, Live, Wait, Resumé & Tommy Poser)

(Zakázaný Ovoce, Live, Wait, Resumé & Tommy Poser)

Friday 3/30/2017 22:00

Planet music (Kutná Hora)

(Noc s Andersenem)

Friday 3/31/2017 16:00

(Kutná Hora)

(Svátky jara v lidové tradici)

Wednesday 4/5/2017 15:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Pódium mladých smyčců)

Wednesday 4/19/2017 16:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Osobnost Zikmunda Kozla z Riezethalu a partikulární školství v K. Hoře v 16. století)

Wednesday 5/3/2017 15:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Marcel Kříž)

Wednesday 5/17/2017 16:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Slavnosti piva Kutná Hora)

(Slavnosti piva Kutná Hora)

Saturday 5/19/2017 22:00

(Kutná Hora)

(Pochod kutnohorských havířů)

Saturday 5/26/2017  - 5/26/2017

Kutná Hora

(Komorní akordeonový soubor ZUŠ Kutná Hora a Kolín)

Wednesday 6/14/2017 16:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Cesty za cestami na místa malebná i tajemná)

Monday 6/19/2017 15:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Svatý s pěti hvězdičkami)

Wednesday 7/12/2017 15:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Hudba v myšlenkách Masarykových)

Thursday 9/14/2017 16:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Paralympijské sporty na hrách Rio de Janeiro, basketbal vozíčkářů)

Wednesday 9/20/2017 15:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Siempre nuevo - průřez staletími)

Wednesday 10/18/2017 16:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Společně - slovem písní obrazem)

Wednesday 11/15/2017 17:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Hudba starých mistrů)

(Hudba starých mistrů)

Wednesday 2/15/2017 17:00
Monday 12/4/2017 17:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

搜索记录: 121

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 74 times