skočit na navigaci | skočit na obsah


not logged in
Login
选择语言: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

古特纳霍拉.
fotografie: 往前 | 往下

古特纳霍拉 - 活动

Recommended events

(Velikonoční jarmark)

(Velikonoční jarmark)

Tuesday 4/11/2017 7:00

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Sedlecká pouť)

Thursday 3/23/2016
Friday 3/24/2016
Saturday 3/25/2016
Sunday 3/26/2016
Monday 3/27/2016
Friday 4/13/2017
Saturday 4/14/2017
Sunday 4/15/2017
Monday 4/16/2017

Kutná Hora

Event search

(Jak pečujeme o Karlovo dědictví?)

Thursday 10/19/2016  - Sunday 4/29/2017

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Vytiska Jan - Obrazy)

(Vytiska Jan - Obrazy)

Friday 3/2/2017  - 4/27/2017

Felix Jenewein Gallery (Kutná Hora)

(Michal Hlaváč - Kresba, malba)

(Michal Hlaváč - Kresba, malba)

Saturday 3/10/2017  - Sunday 4/29/2017

Kosmas Gallery and Bookshop (Kutná Hora)

(Bohu ke slávě, městu ku prospěchu)

Sunday 3/25/2017  - 12/30/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Josef Hnízdil: Odložený případ)

(Josef Hnízdil: Odložený případ)

Sunday 3/25/2017  - 5/20/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Alexandra Dětinská - Hodně štěstí)

(Alexandra Dětinská - Hodně štěstí)

Thursday 3/29/2017  - Friday 4/27/2017

Gallery of Naive Art (Kutná Hora)

(Velikonoční výstava)

Saturday 3/31/2017  - Sunday 4/29/2017

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

(Sklo a světlo)

(Sklo a světlo)

Saturday 3/31/2017  - Thursday 11/29/2017

Stone house - museum (Kutná Hora)

(V pohybu - obrazy a akvarely: Zdeňka Marschalová)

(V pohybu - obrazy a akvarely: Zdeňka Marschalová)

Wednesday 4/4/2017  - Sunday 5/27/2017

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

(Tomáš Hřivnáč: Grafika)

(Tomáš Hřivnáč: Grafika)

Friday 4/6/2017  - Thursday 5/3/2017

Arcus Gallery (Kutná Hora)

(Božena Němcová - Babička)

(Božena Němcová - Babička)

Thursday 4/12/2017  - Saturday 5/26/2017

Tyl's house (Kutná Hora)

(Prodejní výstava Svídnické keramiky)

(Prodejní výstava Svídnické keramiky)

Tuesday 4/17/2017  - Thursday 6/14/2017

(Kutná Hora)

(Výstava ZUŠ Kutná Hora - výtvarný obor)

(Výstava ZUŠ Kutná Hora - výtvarný obor)

Saturday 4/21/2017  - Wednesday 5/9/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Roman Franta: Definice)

Sunday 4/22/2017  - 6/10/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Jan Kovářík - Xushi: Hmota prázdnoty)

Sunday 4/22/2017  - 6/10/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Michael Hon: Jednoduše)

Sunday 4/22/2017  - 6/10/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Kateřina Blašková: Eternal Substance)

Sunday 4/22/2017  - 6/10/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Santini slaví narozeniny - 340 let génia barokní architektury)

Thursday 4/26/2017  - Friday 11/30/2017

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(MiG 9 Babočka)

(MiG 9 Babočka)

Friday 4/28/2017 17:00 - 4/28/2017

(Kutná Hora)

(Koncert duchovní hudby, MHFK Kolín a USPS Tyl Kutná Hora)

(Koncert duchovní hudby, MHFK Kolín a USPS Tyl Kutná Hora)

Friday 4/28/2017 17:00

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Uteč)

Friday 4/28/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Lola, Sharkass, Naděje - Pocity Tour 2017)

Friday 4/28/2017 19:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Netradiční čarodějnice)

Saturday 4/23/2016 12:00
Saturday 4/29/2017 12:00

Sun Club (Kutná Hora)

(Čarodějnice nanečisto - Miskovice)

(Čarodějnice nanečisto - Miskovice)

Saturday 4/29/2017 13:00

(Miskovice)

(Putování tučňáků: Volání oceánu)

Saturday 4/29/2017 14:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Ďáblova past)

(Ďáblova past)

Saturday 4/29/2017 14:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Degustace skandinávské kuchyně a bílých vín)

Saturday 4/29/2017 17:00

(Kutná Hora)

(Messenjah, Selector Boldrik)

Saturday 4/29/2017 19:00

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

(Kutnohorský Majáles 2017)

(Kutnohorský Majáles 2017)

Sunday 4/30/2017 8:00 - 4/30/2017

Italian Court (Kutná Hora)

(Čarodějnice v Malíně)

(Čarodějnice v Malíně)

Sunday 4/30/2017 15:00

Kutná Hora

(Májová slavnost)

Monday 4/30/2017 22:00

Kutná Hora

(Zdeněk Raiser - Výběr z tvorby)

(Zdeněk Raiser - Výběr z tvorby)

Monday 4/30/2017  - Wednesday 5/30/2017

Gallery of Naive Art (Kutná Hora)

(Líbání v třešňovém sadu)

(Líbání v třešňovém sadu)

Monday 5/1/2017 12:00

Kutná Hora

(Místo uzdravení)

Monday 11/7/2016 18:00 - 11/7/2016
Monday 12/5/2016 18:00 - 12/5/2016
Monday 1/2/2017 18:00 - 1/2/2017
Monday 2/6/2017 18:00 - 2/6/2017
Monday 3/6/2017 18:00 - 3/6/2017
Monday 4/3/2017 17:00 - 4/3/2017
Monday 5/1/2017 17:00 - 5/1/2017

Trebišovská (Kutná Hora)

(Ledové království)

Tuesday 4/25/2017 16:00
Tuesday 5/2/2017 16:00

(Kutná Hora)

(Veletrh pracovních příležitostí)

(Veletrh pracovních příležitostí)

Wednesday 5/3/2017 8:00 - 5/3/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Kapesní povídky - Karel Čapek)

Wednesday 5/3/2017 8:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Osobnost Zikmunda Kozla z Riezethalu a partikulární školství v K. Hoře v 16. století)

Wednesday 5/3/2017 15:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Rychle a zběsile 8)

Thursday 4/13/2017 17:00
Friday 4/14/2017 17:00
Wednesday 5/3/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Den otevřených dveří - hasičský záchranný sbor Kutná Hora)

(Den otevřených dveří - hasičský záchranný sbor Kutná Hora)

Thursday 5/3/2017 22:00

U Zastávky (Kutná Hora)

(Logan: Wolverine)

Friday 3/3/2017 18:00
Wednesday 3/29/2017 17:00
Thursday 5/4/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Just! Impro show)

Thursday 5/4/2017 17:30

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Okolo Kutné Hory - Dogtrekking)

Friday 5/4/2017 22:00 - Sunday 5/6/2017 22:00

Kutná Hora

(Vernisáž výstavy Jan Rybníček - mezi druhy - obrazy)

(Vernisáž výstavy Jan Rybníček - mezi druhy - obrazy)

Friday 5/5/2017 15:00 - 5/5/2017

Felix Jenewein Gallery (Kutná Hora)

(Ben Cristovao, Annet Charitonova, Reinald Cavalier)

(Ben Cristovao, Annet Charitonova, Reinald Cavalier)

Friday 5/5/2017 18:00

(Kutná Hora)

(Cukrářské slavnosti)

(Cukrářské slavnosti)

Saturday 5/6/2017 8:00 - 5/6/2017

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

(Květinová zábava)

(Květinová zábava)

Saturday 5/6/2017 18:00

Sokol house (Kutná Hora)

(Strážci Galaxie Vol. 2)

Friday 5/5/2017 17:00
Sunday 5/7/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Jenom život)

Wednesday 5/10/2017 17:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Neznámá dívka)

Wednesday 5/10/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(The Circle)

Thursday 5/11/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Král Artuš: Legenda o meči)

Friday 5/12/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Férová snídaně)

Saturday 5/13/2017 8:00

Bartolomějská (Kutná Hora)

(Otvírání potůčků)

Saturday 5/13/2017 11:30

Kutná Hora

(Richard Strauss - Růžový kavalír)

Saturday 5/13/2017 16:15

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Šmoulové: Zapomenutá vesnice, 3D)

Saturday 4/8/2017 14:00
Sunday 5/14/2017 14:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Legiovlak - legionářské muzeum na kolejích)

(Legiovlak - legionářské muzeum na kolejích)

Tuesday 5/15/2017  - Sunday 5/20/2017

ČD Bike (Kutná Hora)

(Poutní mše svatá k svátku sv. Jana Nepomuckého)

Tuesday 5/16/2017 15:00

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

(Na stupních vítězů)

Tuesday 5/16/2017 16:00

Evangelical church (Kutná Hora)

(Seznamte se s Mckenzie metodou)

Tuesday 5/16/2017 16:30

(Kutná Hora)

(Májová kavárnička)

(Májová kavárnička)

Wednesday 5/17/2017 12:00

(Kutná Hora)

(Marcel Kříž)

(Marcel Kříž)

Wednesday 5/17/2017 16:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením - Izrael)

Wednesday 5/17/2017 17:00

(Kutná Hora)

(Špína)

Wednesday 5/17/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Deník strojvůdce)

Thursday 5/18/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Muzejní noc)

Friday 5/19/2017 17:00 - 5/19/2017

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Muzejní noc)

Friday 5/19/2017 17:00 - 5/19/2017

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

(Muzejní noc)

Friday 5/19/2017 18:00 - 5/19/2017

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

(Konference o vzduchu)

Saturday 5/19/2017 22:00

St. Voršily order monastery (Kutná Hora)

(Slavnosti piva Kutná Hora)

(Slavnosti piva Kutná Hora)

Saturday 5/19/2017 22:00

(Kutná Hora)

(Příšerky pod hladinou)

Saturday 5/20/2017 14:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Zahájení mistrovství světa v bezmotorovém létání žen)

Saturday 5/20/2017 14:45

Italian Court (Kutná Hora)

(Májový koncert Kutnohorského komorního orchestru)

Saturday 5/20/2017 15:00

Church of the Virgin Mary in Náměť (Kutná Hora)

(34. Celostátní přehlídka dětských skupin scénického tance)

Friday 5/19/2017 17:00
Saturday 5/20/2017 17:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Vetřelec: Covenant)

Friday 5/19/2017 17:00
Saturday 5/20/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Legiovlak 2017)

Tuesday 5/15/2017
Wednesday 5/16/2017
Thursday 5/17/2017
Friday 5/18/2017
Saturday 5/19/2017
Sunday 5/20/2017

Kutná Hora hl.n. (Kutná Hora)

(Špunti na vodě)

Saturday 4/15/2017 17:00
Wednesday 4/19/2017 17:00
Saturday 5/6/2017 14:00
Saturday 5/6/2017 17:00
Sunday 5/21/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Večer v kavárně Tmavomodrý svět)

Tuesday 5/23/2017 17:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Varhanní koncert)

Tuesday 5/23/2017 17:00

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Závěrečné vystoupení absolventského ročníku literárně - dramatického oboru ZUŠ Kutná Hora)

Wednesday 5/24/2017 16:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Zahradnictví: Rodinný přítel)

Saturday 4/29/2017 17:00
Sunday 4/30/2017 17:00
Sunday 5/14/2017 17:00
Wednesday 5/24/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Operní večer /Giuseppe Verdi - Otello/ velkoplošná DVD projekce)

Thursday 5/25/2017 16:00

At the Executioner's Hotel (Kutná Hora)

(Benefiční koncert - Učitelský smíšený pěvecký sbor Tyl a ženský pěvecký sbor Bubureza, Praha)

Thursday 5/25/2017 17:00

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Přes kosti mrtvých)

Thursday 5/25/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Svobodný svět a islám)

Thursday 5/25/2017 17:00 - 5/25/2017

Sancturin House - museum (Kutná Hora)

(Pohádková Barbora)

Friday 5/25/2017
Saturday 5/26/2017

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(8. ročník pochodu kutnohorských havířů - do údolí Polepky)

Saturday 5/27/2017 5:00

Kutná Hora

(Kutnohorské gastroslavnosti)

Saturday 5/27/2017 8:00 - 5/27/2017

Barborská (Kutná Hora)

(Sousedský jarmark)

Saturday 5/27/2017 11:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta)

Saturday 5/27/2017 14:00
Saturday 5/27/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Šmoulové: Zapomenutá vesnice)

Sunday 5/7/2017 14:00
Sunday 5/28/2017 14:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Výstup na ochozy chrámu sv. Barbory)

Saturday 5/6/2017 12:00
Sunday 5/7/2017 12:00
Saturday 5/13/2017 12:00
Saturday 5/13/2017 13:00
Sunday 5/14/2017 12:00
Saturday 5/20/2017 12:00
Saturday 5/20/2017 13:00
Sunday 5/21/2017 12:00
Saturday 5/27/2017 12:00
Saturday 5/27/2017 13:00
Sunday 5/28/2017 14:00

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Siempre Nuevo)

Sunday 5/28/2017 15:00

Gallery of Naive Art (Kutná Hora)

(Rocco)

Sunday 5/28/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Slavnostní zahájení - Evropské mistrovství v lovu kaprů pro mládež: Katlov junior cup)

Tuesday 5/30/2017 15:00

Italian Court (Kutná Hora), Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(ZUŠ Open)

Tuesday 5/30/2017 16:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Besídka 2017)

Tuesday 5/30/2017 17:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Tvořivá dopoledne a trénování paměti)

Wednesday 5/3/2017 7:00
Wednesday 5/10/2017 7:00
Monday 5/15/2017 7:00
Wednesday 5/17/2017 7:00
Monday 5/22/2017 7:00
Wednesday 5/24/2017 7:00
Monday 5/29/2017 7:00
Wednesday 5/31/2017 7:00

(Kutná Hora)

(Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 3D)

Friday 5/26/2017 16:00
Wednesday 5/31/2017 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Preludium (při svíčkách))

(Preludium (při svíčkách))

Saturday 6/3/2017 19:00

(Kutná Hora)

(Zahajovací koncert)

(Zahajovací koncert)

Sunday 6/4/2017 17:30

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Alexander Sitkovetsky, Wu Qian)

(Alexander Sitkovetsky, Wu Qian)

Monday 6/5/2017 17:30

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Piano extravaganza)

(Piano extravaganza)

Tuesday 6/6/2017 17:30

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Kytara Extravaganza)

(Kytara Extravaganza)

Wednesday 6/7/2017 17:30

(Kutná Hora)

(Noc zrození a konce)

(Noc zrození a konce)

Wednesday 6/7/2017 20:00

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Brahms 99 – 100 – 101)

(Brahms 99 – 100 – 101)

Thursday 6/8/2017 17:30

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Vivat Amadeus, Schubert)

(Vivat Amadeus, Schubert)

Friday 6/9/2017 17:30

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Závěrečný koncert)

(Závěrečný koncert)

Saturday 6/10/2017 17:30

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Komorní akordeonový soubor ZUŠ Kutná Hora a Kolín)

Wednesday 6/14/2017 16:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Cesty za cestami na místa malebná i tajemná)

Monday 6/19/2017 15:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Svatý s pěti hvězdičkami)

Wednesday 7/12/2017 15:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Hudba v myšlenkách Masarykových)

Thursday 9/14/2017 16:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Paralympijské sporty na hrách Rio de Janeiro, basketbal vozíčkářů)

Wednesday 9/20/2017 15:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Siempre nuevo - průřez staletími)

Wednesday 10/18/2017 16:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Společně - slovem písní obrazem)

Wednesday 11/15/2017 17:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Hudba starých mistrů)

(Hudba starých mistrů)

Wednesday 2/15/2017 17:00
Monday 12/4/2017 17:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

搜索记录: 116

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 77 times